укр рус eng

Дизайн студія

Бурштин завжди надихав художників на створення надзвичайних, захоплююче прекрасних витворів мистецтва. Поєднуючи давні традиції з новим, креативним баченням бурштину, майстри Дизайн-студії „Український Бурштиновий Світ” створюють вироби різноманітних напрямків і форм, намагаючись слідувати шепоту підказок від „сонячного каменю”.

Дизайн-студія "Український Бурштиновий Світ» об'єднує найкращих художників України і Світу, тих, хто створює гармонійний "бурштиновий" простір за допомогою дизайнерських та мистецьких об'єктів із українського «сонячного каменю»: Ірина Карпова, Марко Санті, Ліна Даміані, Андрій Курило, В'ячеслав Гутиря та інші.
Асоціація «Український Бурштиновий Світ» представляє новий, сучасний та нетривіальний погляд на сонячний скарб української землі – бурштин.
Кожен шматочок бурштину в художніх роботах, що створюються для проектів Асоціації «Український Бурштиновий Світ» – натуральний, екологічно чистий, видобутий та оброблений з шаною до природи і навколишнього середовища. оходження та якість бурштину, що видобувається легальним промисловим способом підтверджується Державним гемологічним центром при Міністерстві фінансів України.

Ми творимо свій «Бурштиновий Світ», світ бурштинових ангелів, вітражів, скульптури, мозаїк та левкасів, сучасний і стильний, на щедрому грунті культурних, духовних та мистецьких надбань минулих століть та з вірою в майбутнє!