укр рус eng

Асоціація «Український бурштиновий світ»

Громадська організація «Асоціація «Український бурштиновий світ», на сьогодні єдина неурядова організація в Україні, що займається популяризацією українського бурштину з родовищ Рівненщини в Україні і у Світі. Метою Асоціації є представлення України, як “Бурштинової країни” на міжнародній арені.

В період 2007-2013 Асоціація «Український Бурштиновий Світ» втілила низку проектів, що дали змогу заявити про український бурштин не лише в Україні, а й за кордоном:
- проведено три міжнародні науково-практичні Конференції;
- видано тези доповідей та збірку матеріалів конференцій,
- організовані круглі столи та прес-конференції з питань розвитку, видобутку і використання бурштину в Україні;
- організовані світські заходи, фестивалі та виставки для популяризації українського бурштину та привернення уваги до бурштину як до арт-обєкту;
- відкриті туристичні об'єкти “Музей Бурштину” та постійно діюча виставка «Бурштинові мозаїки в Софії Київській» на території Національного заповідника «Софія Київська» в м. Київ, музей “Бурштиновий Палац” в м. Рівне.
Асоціація «Український Бурштиновий Світ» продовжує свою просвітниціку діяльність. Започаткований у 2013 році спільно з Національним заповідником «Софія Київська» культурно-мистецький проект «Бурштинові мозаїки в Софії Київській» розвивається: в рамках проекту проводяться екскурсії та практичні майстер-класи для дітей і дорослих. У 2013 році Асоціація взяла участь у таких важливих для міжнародного іміджу країни подіях, як «Дні культури України в Азербайджанській республіці» та «Дні культури України в Турецькій республіці».
Асоціація є активним учасником міжнародних програм співпраці в галузі туризму, виставок, конференцій, освітніх, мистецьких та культурних проектів.
Ми продовжуємо свій «бурштиновий шлях» у просторі і часі, відкриваючи Світу новий погляд на бурштин, як на сучасний, унікальний, неповторний камінь – своєрідний «портал» що поєднує минуле і майбутнє в єдину «бурштинову реальність сьогодення».

Шануймо сонячний скарб землі української!
Нехай це буде Вервиця, щоб ми, перебираючи теплі сонячні
бурштинові крапельки, віддавались молитві
з такими ж світлими і чистими серцями.
Нехай це буде хрестик для Дитинки в день її Хрещення
і пам'ять про землю, на якій вона народилася.
Нехай це буде Намисто для Нареченої,
що оберігатиме її від злого ока.
Нехай це будуть світлі Ікони до Храму
на подяку Господові за щедроти Його .
Нехай це буде амулет-оберіг,
що оздоровлятиме наше слабке тіло від недуг.
Кожному по вірі його!