укр рус eng

Новини


Сторінки: 1234+1>>
 
Культурно-мистецький проект «Бурштиновий Шлях» було презентовано в рамках прийняття з нагоди 24-ї річниці Незалежності України
24.09.2015
22 вересня у Посольстві України у Франції відбулося прийняття з нагоди 24-ї річниці Незалежності України. Гостями заходу стали французькі офіційні особи, члени Сенату та Національних Зборів Франції, представники дипломатичного корпусу, відомі експерти, громадські діячі, журналісти та митці, а також українці Франції. Під час прийняття публіці було презентовано мистецький проект «Бурштиновий шлях».
Цікаві факти про бурштин.
07.10.2014
«Бурштиновий шлях» Україна - Китай!
21.09.2014
17 липня 2014, Асоціація «Український Бурштиновий Світ» взяла участь одразу у двох важливих заходах: урочистому прийомі Посольства України в КНР, присвяченому Дню Незалежності України та відкритті «Українського Дому» в Пекіні, на яких представила експозицію витворів мистецтва з українського бурштину.
Дивовижна подорож по Бурштиновому Шляху.
09.09.2014
10 липня 2013 року, під егідою Посольства України в Азербайджанській Республіці, Асоціація «Український Бурштиновий Світ» представила в Баку експозицію витворів мистецтва з українського бурштину.
Нові бурштинові мозаїки у Національному заповіднику «Софія Київська» будуть презентовані під час святкування Дня Незалежності України.
21.08.2014
Проект «Бурштинові мозаїки в Софії Київській» продовжує свою роботу. Спеціально до Дня Незалежності України командою проекту створені дві нові роботи за мотивами українських вишитих рушників, мозаїчні панно «Український весільний рушник» та «Українське козацьке «Дерево Життя».
Бурштинові мозаїчні панно "Дерево життя" та "Орнаменти Шекі" представлять в Баку під час Днів культури України в Азербайджанській Республіці.
14.06.2013
10 червня 2013 року о 15 годині на території Національного заповідника "Софія Київська" в приміщенні пам'ятки архітектури ХVІІІ ст. Брама Заборовського відбулись урочиста презентація нових бурштинових мозаїчних панно, створенних в рамках проекту "Бурштинові мозаїки в Софії Київській", що представлятимуть мистецькі здобутки України під час Днів культури України в Азербайджанській Республіці, та прес-конференція, присвячена цій події.
Четвертий регіональний відкритий етно-тур-фестиваль «БУРШТИНОВИЙ ШЛЯХ»!
01.06.2013
Відкритий регіональний Етно-тур-фест „Бурштиновий шлях” дарує Вам чудову можливість три дні поспіль насолоджуватися живописним поліським пейзажем, пізнати автентичний побут тутешніх жителів, взяти участь в туристично-спортивних акціях. Фестиваль відбудеться 28–30 червня на станціях вузькоколійної залізниці "Антонівка-Зарічне": ст.Володимирець 28, 29, 30 червня; ст.Хиночі 29 червня.
Урочисте відкриття нового музею «Бурштиновий Шлях» на території Національного заповідника «Софія Київська» в Києві.
09.04.2013
8 квітня 2013 року, за активної участі Асоціації «Український Бурштиновий Світ», відбулось урочисте відкриття нового музею «Бурштиновий Шлях» на території Національного заповідника «Софія Київська» в Києві, пам’ятки архітектури 11 ст, що з 1990 року входить до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Унікальні бурштинові мозаїки в Національному заповіднику «Софія Київська».
08.04.2013
8 квітня на території Національного заповідника «Софія Київська» в приміщенні пам’ятки архітектури XVIII ст. «Брама Заборовського» відбулося урочисте відкриття виставки «Бурштинові мозаїки в Софії Київській». Експозиція створена в рамках спільного проекту Національного заповідника «Софія Київська» та Міжнародного благодійного фонду «Українська родина» за підтримки Асоціації «Український Бурштиновий Світ». Представлені мозаїчні панно - вперше у світі відтворені сучасними митцями України та Італії з використанням українського бурштину в класичній мозаїчній техніці за мотивами візантійських мозаїк та фресок, що збереглися у Софійському соборі, Михайлівському Золотоверхому соборі та Кирилівській церкві.
Конкурс "Бурштин і м яч"
05.02.2012
Спільне проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році є важливою подією для України і Польщі не лише у світі спорту, а також активізує суспільства обох країн у культурному та мистецькому вимірах. Кожна з країн проводить конкурс дизайну виробів з використанням бурштину, автори кращих проектів отримують можливість демонструвати свої роботи у виставкових залах міст, що приймають ЄВРО-2012.

Сторінки: 1234+1>>